FANDOM


Witamy na Staszek iGRAszek Wiki!
Staszek Wiki to wolna encyklopedia, którą każdy może edytować. Jej celem jest gromadzenie informacji na temat fikcyjnych postaci i przedmiotów powiązanych z kanałem Staszek iGRAszek. Zapraszamy do tworzenia nowych artykułów i rozbudowywania obecnych!

Spis treści

Podobne Wiki
Youtube logo

YouTube Wiki

Wiki związane z serwisem YouTube

Blok EkipaEgzorcystaGrupa Filmowa DarwinKapitan BombaKlocuchKononowiczKuce z BronksuMagdalenaMariaMonikaPulchny NiedźwiedźStaszek iGRAszkowskiTestovironThrashingMadPL (Megakampania) • Zapytaj Beczkę

dodaj swoją Wiki!

13 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Staszku
13 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Staszku

13 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Staszku

 1. Kanał jest w 95,73% poświęcony indykom, czyli grom niezależnym. Pozostałe 13% poświęcam swojej lamie. Tak, umiem liczyć.
 2. Nie ogrywam gier darmowych, mobilnych, multiplayerowych, ani strzelanek. Nie musisz zatem tracić sił na namawianie mnie do CS'a, LOL'a czy nie daj Boże Majnkrafta. Wykorzystaj tę energię na coś ambitniejszego... Nie wiem, na przykład walkę o to, byś pierwszy napisał "pierwszy"?
 3. Odcinki wrzucam codziennie o 16:00. W razie ataku lam czy innych suchych węży, odcinek pojawi się nie później, niż o 19:00. Polecam śledzić fejsa. Tam wrzucam wszystkie informacje na temat nieplanowanych zmian... I tych planowanych w sumie też.
 4. Chcesz wiedzieć kiedy i co nagrywam? Śledź HarmonoGRAm, czyli rozkład jazdy odcinków na najbliższe 7 dni. Jest na stronie, jest na fejsie, niedługo będzie również w Twojej lodówce.
 5. Co niedziela publikuję Przegląd Tygodnia, czyli szybkie newsy o tym, co zobaczysz na kanale w najbliższym czasie. Zadaję w nim również Pytanie Tygodnia i informuję o wszystkim co ważne. No o prawie wszystkim. Pogodę sam musisz sobie wygooglać.
 6. Również co niedziela wybierasz odcinek na kolejną niedzielę. Głos oddajesz w specjalnej GRAnkiecie, której link usycha z tęsknoty pod każdym filmem z Przeglądem Tygodnia. Często robię GRAnkiety, bo LICZĘ SIĘ Z TWOIM ZDANIEM! W końcu nie prowadzę kanału dla siebie, a przynajmniej nie tego.
 7. Czytam Wasze komentarze! Praktycznie wszystkie. Na dużo z nich odpowiadam, o ile spełniają bardzo proste wymagania: są pisane z sensem i bez błędów. Orty tępię, a od koślawej gramatyki dostaję gorączki. Lodówkę mam małą, ciężko się schłodzić... Rozumiecie, nie?
 8. Lubię schabowe. Koniecznie z podwójną panierką. I mizerią. Wspominałem już o ziemniakach?
 9. Nie pokazuję twarzy i nie zamierzam. Twoją uwagę chcę skupiać na grach, a nie na sobie. Wiem, że to szokujące, ale możesz już wstać z podłogi. Jeszcze wilka dostaniesz, albo lisa... Kreta? Piżmoszczura? Fretkę!?
 10. Stawiam głównie na RÓŻNORODNOŚĆ. Indyków na rynku jest mnóstwo, a mój czas ograniczony. Zdarza się więc, że nie kończę serii, ale to w dużej mierze zależy od Twojego zaangażowania. Musi być chemia! I nie chodzi mi o kwas...
 11. Dużo gadam. Lubię gadać. I rymować. Mam specyficzny humor i ciskam sucharami, jak hejterzy wyzwiskami. Przeklinam tylko w ekstremalnych warunkach i może dlatego rzadko grywam w Super Meat Boya.
 12. W gry nie tylko gram, gry też tworzę. Jeśli lubisz pogłówkować i dobrze znasz angielski, to rzuć okiem na trylogię The Roomz. Spokojnie, jest darmowa! Link znajdziesz pod filmem, i na stronie, i niebawem również w Twojej lodówce.
 13. Czy na prawdę mam takie afro? Oczywiście! Tylko, że nie na głowie...
Losowy mem
Mem89
Mem z gry Wizard of Legend.
Losowy mem


Czat na żywo

Czat na żywo!

Ankieta
Który cytat ze starego sklepu Staszka jest Twoim ulubionym?
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
12
 
5
 
1
 

Ankieta stworzona dnia mar 11, 2019, o godzinie 15:50.
Oddanych głosów: 19
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.